Aktualności

Wygrana na rozpoczęcie sezonu

• autor: benayoun20, 2014-08-26 13:54

W pierwszym meczu LZS Świedziebnia pokonał  Unislavię Unisław 3:2.

Na mecz do Unisławia zespół ze Świedziebni udał się 17 - osobową kadrą. Tego dnia zabrakło: Damiana Kamińskiego, Dawida Brzóski oraz Daniela Stawickiego.

Pierwsza połowa to wyrównana gra. Zarówno goście jak i gospodarze mają swoje sytuacje bramkowe, jednak to zespół z Unisławia w 20 minucie spotkania wychodzi na prowadzenie. Zawodnik gospodarzy przeprowadził indywidualną akcję w bocznym sektorze boiska i pewnym strzałem z 18 metrów nie dał szans naszemu bramkarzowi.

W drugiej odsłonie meczu zespół ze Świedziebni przejął kontrolę na boisku. Efektem tego jest piękna bramka Kamila Kłosowskiego, strzelona głową, po dośrodkowaniu Mateusza Brzóski. W około 70 minucie  LZS wychodzi na prowadzenie, po tym jak Daniel Brzóska wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Unislavii. Zespół gospodarzy odpowiedział bramką zdobytą po zamieszaniu w polu karnym w 80 minucie. Drużyna ze Świedziebni walczyła do końca, a pierwsze 3 punkty zapewnił Arkadiusz Kozłowski, który wykorzystał podanie Mateusza Karczewskiego i pewnie umieścił piłkę w siatce strzałem z pięciu metrów.

Następne spotkanie zespół ze Świedziebni rozegra u siebie z aspirującą do awansu Iskrą Ciechocin. Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę o godzinie 17:00.

Unislavia Unisław- LZS Świedziebnia 2:3 (1:0)

Bramki: Kamil Kłosowski ( 60 min. ), Daniel Brzóska ( 70 min. ), Arkadiusz Kozłowski ( 85 min. )

Skład: Wiesław Becmer- Kamil Kłosowski, Karol Ratkowski, Karol Gawryszewski, Tomasz Cieszyński- Daniel Kulwicki ( 46 min. Arkadiusz Juchnowski ), Bartłomiej Gontarski, Arkadiusz Kozłowski, Mateusz Brzóska, Mateusz Karczewski- Daniel Brzóska