Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Udany rewanż za porażkę w rundzie jesiennej

• autor: LZS Świedziebnia, 2014-05-07 22:17

W sobotę LZS Świedziebnia rozegrał spotkanie w ramach 20. kolejki rozgrywek A- klasy toruńskiej. Pokonaliśmy Węgrowiankę Węgrowo 4:1.

Relacja w rozwinięciu.

W sobotę 3. maja o godz. 15.00 LZS Świedziebnia podejmował Węgrowiankę Węgrowo. Nasz zespół chciał się zrewanżować rywalowi za porażkę w rundzie jesiennej. Do tego spotkania przystąpiliśmy osłabieni brakiem Sebastiana Brzóska oraz Daniela Stawickiego.

Od początku meczu to nasza drużyna dominowała i prowadziła grę. Efektem tego było zdobycie bramki w 8. minucie przez Daniela Brzóska. Po strzelonej bramce to my nadal przeważaliśmy, a rywal ograniczał się do kontr, jednak nie potrafił zagrozić bramce strzeżonej przez Bartłomieja Smoleńskiego. My mieliśmy swoje sytuacje, ale piłka po strzałach m. in. Karola Gawryszewskiego, Arka Kozłowskiego czy Mateusza  Brzóska nie znalazła drogi do siatki rywala. Dopiero w 38. minucie na 2:0 podwyższył Daniel Brzóska.

Już na początku drugiej części Węgrowianka mogła zdobyć kontaktową bramkę, lecz strzał napastnika gości na linii bramkowej zatrzymał Karol Gawryszewski.Po chwili my znakomicie odpowiedzieliśmy i Daniel Brzóska zdobył trzecią bramkę w tym meczu. Węgrowianka się nie załamała i w 65. minucie strzelili oni swoją pierwszą, a zarazem ostatnią bramkę w spotkaniu. W 75. minucie sędzia podyktował rzut karny za faul na Arku Kozłowskim. Sam poszkodowany podszedł do wykonania "jedenastki", ale bramkarz znakomicie wyczuł intencję Kozłowskiego. Ten sam zawodnik chwilę później się zrehabilitował i ustalił wynik meczu na 4:1.

LZS Świedziebnia- Węgrowianka Węgrowo  4:1 (2:0)

Bramki: 3x Daniel Brzóska, Arkadiusz Kozłowski

Skład: Bartłomiej Smoleński (60' Michał Frygier)- Karol Ratkowski (65' Tomasz Cieszyński), Arkadiusz Juchnowski, Karol Gawryszewski, Daniel Kulwicki- Arkadiusz Kozłowski, Mateusz Brzóska, Dawid Brzóska, Bartłomiej Gontarski, Mateusz Karczewski- Daniel Brzóska (65' Karol Bojanowski)