LZS Świedziebnia - strona nieoficjalna

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

O co będzie walczyć drużyna LZS- u Świedziebnia w zbliżającej się rundzie?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Podsumowanie XV kolejki

• autor: LZS Świedziebnia, 2014-03-26 20:41

Za nami 15. seria spotkań rozgrywek A- klasy toruńskiej. Zapraszamy na krótkie podsumowanie tej kolejki spotkań.

Podsumowanie w rozwinięciu.

W pierwszym meczu kolejki nasza drużyna pewnie pokonała drugiego beniaminka- Wojownika Wabcz 4:1. Więcej o tym spotkaniu pod linkiem.

W kolejnym meczu Kasztelan Papowo Biskupie pewnie pokonał LZS Bobrowo 3:0. Goście udali się do Papowa w bardzo okrojonym składzie i nie udało im się wywieźć żadnych punktów. Kasztelan dzięki zwycięstwu wyprzedził w tabeli swoich rywali.

Stal Grudziądz wygrała na swoim terenie z Zamkiem Bierzgłowskim 1:0. Wszyscy spodziewali się wyższego zwycięstwa gospodarzy, jednak Zamek postawił im ciężkie warunki.

Iskra Ciechocin rozgromiła Gwiazdę Starogród aż 7:1. Iskra w tym spotkaniu udowodniła, że będzie bardzo mocna i będzie chciała włączyć się jeszcze do walki o awans. Gwiazda doznała drugiej porażki w tej rundzie i jej strata do czołówki wzrasta.

W meczu drużyn z czołówki Pomowiec pewnie pokonał Unislavię 4:1. Zawodnicy z Unisławia prezentują się znacznie gorzej niż w rundzie jesiennej. W dwóch meczach stracili oni aż 11 bramek. Niewiele więcej stracili oni w całej rundzie jesiennej! Pomowiec dzięki zwycięstwu nadal zajmuje drugą pozycję, z takim samym dorobkiem punktowym jak Stal Grudziądz.

W ostatnim sobotnim meczu Saturn Ostrowite niespodziewanie pokonał Węgrowiankę Węgrowo 1:0 Drużyna z Ostrowitego prezentuje się lepiej niż w rundzie jesiennej, czego efektem są zdobyte przez nich pierwsze punkty w rundzie wiosennej. Dzięki temu powoli zaczynają się zbliżać do drużyn ich wyprzedzających.

W jedynym niedzielnym spotkaniu lider pokonał Victorię Lisewo 3:1. Lider był drużyną zdecydowanie lepszą i miał szansę wygrać ten mecz większą różnicą bramkę. Zwycięstwo w tym spotkaniu sprawiło, że lider zachował swoją przewagę nad "grupą pościgową".

W tabeli po tej kolejce nie zaszły większe zmiany. Nadal na czele jest Piast Łasin, a tuż za nim Pomowiec oraz Stal. My awansowaliśmy na 5. miejsce, jednak nasza strata do czołówki nie uległa zmianie. Na ostatnim miejscu, mimo zwycięstwa, nadal znajduje się Saturn Ostrowite.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wojownik WabczLZS Świedziebnia
Wojownik Wabcz 0:1 LZS Świedziebnia
2015-05-02, 14:00:00
    relacja »

Wojownik Wabcz 0:1 LZS Świedziebnia
Start Toruń 0:0 Iskra Ciechocin
LZS Bobrowo 1:2 Stal Grudziądz
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3:2 Kasztelan Papowo Biskupie
Gwiazda Starogród 4:0 Cyklon Kończewice
Victoria Lisewo 6:2 Węgrowianka Węgrowo
Pomowiec Kijewo Król. 3:0 Unislavia Unisław

LZS Świedziebnia - Victoria Lisewo
Wojownik Wabcz - LZS Bobrowo
Węgrowianka Węgrowo - Gwiazda Starogród
Cyklon Kończewice - Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kasztelan Papowo Biskupie - Start Toruń
Iskra Ciechocin - Pomowiec Kijewo Król.
Unislavia Unisław - Stal Grudziądz